لیست قیمت همکار موبایل

اگر فروشنده موبایل هستید و در این حوزه فعالیت می‌کنید حتما به تامین کننده مناسبی نیاز خواهید داشت. تامین کننده‌ای که بتواند گوشی‌های موردنیاز شما را با قیمتی مناسب در اختیارتان قرار دهد. تامین کننده‌ای در این بازار می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد که با ارائه لیست قیمت همکار موبایل آن هم به‌روز بتواند به نیاز فروشنده‌ها پاسخ دهد. داشتن قیمت ویژه همکار یک ویژگی کاملا رقابتی برای تامین کننده‌ها به‌حساب می‌آید و باعث می‌شود که بتوانند سریع‌تر محصولات موردنیاز خرده‌فروشی‌ها را در سطح کشور تامین کنند. عمده فروشی موبایل کسری پارس یکی از تامین کننده‌های معتبر در حوزه موبایل به‌حساب می‌آید و همیشه لیست قیمت همکاری موبایل مناسبی را در اختیار فروشنده‌ها در سرتاسر کشور قرار می‌دهد.

ازآنجایی‌که گوشی موبایل نقش مهمی در زندگی و حتی فعالیت‌های اقتصادی پیدا کرده، همه به خرید گوشی موبایل فکر می‌کنند. علاوه بر استفاده‌های شخصی، گوشی موبایل در فعالیت‌های اقتصادی و کسب‌وکارهای مختلف نقش پررنگی پیدا کرده است. به همین دلیل بد نیست گوشی موبایلی خریداری کنید که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم امکانات خوبی را پیش روی شما قرار دهد. در این مطلب درباره ی خرید گوشی به قیمت همکار صحبت خواهیم کرد.

برای خرید گوشی موبایل هم می‌توانید به تامین کننده‌هایی مراجعه کنید که در کنار داشتن لیست قیمت همکار موبایل بتوانند خدمات پس از فروش خوبی را هم فراهم کنند. شرکت کسری پارس از جمله تامین کننده‌هایی به‌حساب می‌آید که در کنار داشتن لیست قیمت همکار موبایل به‌روز، گارانتی معتبری هم به همراه محصولات خود ارائه می‌کند. ازآنجایی‌که برندهایی مانند سامسونگ، اپل، شیائومی، هواوی، نوکیا، سونی و آنر در بازار ایران مخاطب‌های زیادی پیدا کرده‌اند، شرکت کسری پارس هم سعی کرده این محصولات را وارد بازار کند و با خدمات پس از فروش در اختیار خریداران قرار دهد.

لیست قیمت همکار  موبایل سامسونگ

برای اینکه فروشنده‌ها و خرده‌فروشی‌ها در سرتاسر کشور بتوانند گوشی موبایل موردنظر خود را با قیمت مناسبی خریداری کنند، کسری پارس لیست قیمت همکار موبایل سامسونگ را به صورتی فراهم کرده که سریعا بتوان مدل‌های جدید را سفارش داد. با بررسی لیست قیمت همکار موبایل سامسونگ می‌توانید جدیدترین گوشی سامسونگ را از کسری پارس با قیمتی مناسب سفارش دهید.

از جمله گوشی‌های محبوب پرچم‌دار سامسونگ می‌توانیم به گلکسی S20 5G، گلکسی S21 5G و حتی گلکسی S20 FE اشاره کنیم به‌راحتی از طریق کسری پارس قابل‌خرید خواهند بود. در لیست قیمت همکار موبایل سامسونگ گوشی‌های میان‌رده هم دیده می‌شوند. از بین این گوشی‌های میان‌رده که هم‌اکنون نظر خیلی‌ها را هم به خود جلب کرده‌اند، می‌توانیم به گلکسی M51، گلکسی A42 5G، گلکسی A51  و گلکسی A31 اشاره کنیم. در ادامه لیست قیمت همکار موبایل سامسونگ هم می‌توانید گوشی‌های نسبتا ارزان‌قیمت‌تری مانند گلکسی A12 و گلکسی A02s و گلکسی A10s را با قیمت همکاری موبایل مشاهده و خریداری کنید.

خرید گوشی اپل به قیمت همکار

گوشی‌های آیفون هم علاقه‌مندان بسیار زیادی دارند. گوشی‌های رده بالایی که در کنار داشتن قیمت بالا، امکانات فوق‌العاده‌ای را پیش روی مخاطب قرار می‌دهند. همین موضوع باعث شده که علاقه‌مندان به گوشی‌های آیفون کم نباشند. کسری پارس لیست قیمت همکار موبایل اپل را هم آماده کرده تا بتواند جدیدترین گوشی‌های آیفون را با قیمت همکاری موبایل در اختیار فروشنده‌ها قرار دهد. در لیست قیمت همکار موبایل اپل گوشی‌هایی مانند آیفون ۱۲ را مشاهده می‌کنید که در حال حاضر جدیدترین ساخته شرکت اپل به‌حساب می‌آیند.

در این لیست می‌توانید آیفون‌های ارزان‌قیمت‌تری مانند آیفون SE سال ۲۰۲۰ را هم مشاهده کنید. کسری پارس سعی کرده در لیست قیمت همکار موبایل اپل محصولات مختلف این شرکت را قرار دهد تا بتواند به نیاز بازار پاسخ بدهد و نظر افرادی که به خرید گوشی آیفون فکر می‌کنند را به خود جلب کند. قیمت همکار موبایل اپل موردتوجه بسیاری از فروشنده‌ها قرار گرفته و باعث شده که مشتری هم بتواند گوشی اپل را با قیمت مناسب‌تری دریافت کند.

گوشی اپل به قیمت همکار

لیست قیمت همکار گوشی موبایل شیائومی

شیائومی در طول چند سال گذشته توانسته با سرعت زیادی سهم قابل‌توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد. گوشی‌های شیائومی معمولا قیمت بسیار مناسبی دارند و امکانات خوبی را هم پیش روی مخاطب قرار می‌دهند. همین موضوع باعث شد تا کسری پارس توجه ویژه‌ای به این برند خوش‌نام چینی داشته باشد و لیست قیمت همکار موبایل شیائومی را هم در اختیار فروشنده‌های مختلف در کشور قرار دهد. با این‌ روش فروشنده‌های می‌توانند با قیمت همکار موبایل، جدیدترین محصولات شیائومی را در اختیار داشته باشند. فروش ویژه همکار موبایل شیائومی باعث شده که این گوشی‌ها با قیمت بسیار ایده‌آل در اختیار مشتری‌ها قرار بگیرند.

گوشی شیائومی به قیمت همکار

در لیست قیمت همکار موبایل شیائومی گوشی‌های رده‌بالا، میان‌رده و حتی گوشی‌های ارزان‌قیمت این شرکت هم دیده می‌شوند. در لیست قیمت همکار موبایل شیائومی گوشی‌های پوکو و ردمی هم به‌چشم می‌خورند. گوشی‌های Poco M3 و Poco X3 از جمله محصولات پرفروش بازار به‌حساب می‌آیند که می‌توانید آن‌ها از کسری پارس سفارش دهید. ازآنجایی‌که شیائومی با سرعت زیادی به محبوبیت در بازار ایران رسید، لیست قیمت همکار موبایل شیائومی بازخورد بسیار خوبی پیدا کرده و فروش ویژه همکار موبایل شیائومی هم مورد استقبال فروشنده‌ها قرار گرفت. فروش ویژه همکار موبایل ردمی و پوکو هم باعث شد که این گوشی‌ها با استقبال خوبی در بازار ایران مواجه شوند و افراد زیادی توانستند این محصولات را با قیمت مناسب خریداری کنند.

لیست قیمت همکار موبایل

خرید گوشی هواوی به قیمت همکار

هواوی هم یکی دیگر از برندهای چینی خوش‌نام بازار موبایل در ایران و جهان به‌حساب می‌آید که تا همین چند وقت پیش سهم زیادی از بازار را در اختیار داشت. هواوی محصولات مختلفی راهی بازار می‌کرد که نه‌تنها قیمت بسیار مناسبی داشتند، بلکه از نظر کیفیت و امکانات با بسیاری از برندهای بزرگ صنعت موبایل هم رقابت می‌کردند. استقبال از گوشی‌‌های هواوی در ایران و کشورهای دیگر فوق‌العاده بود و فروش بالایی را هم تجربه کردند. لیست قیمت همکار موبایل هواوی به همین دلیل سریع موردتوجه بسیاری از فروشنده‌ها و خرده‌فروشی‌های سرتاسر کشور قرار گرفت.

خرید گوشی ویژه همکار یکی از بهترین روش‌هایی به‌حساب می‌آید که فروشنده‌های مختلف به‌واسطه آن می‌توانند محصولات هواوی را با بهترین قیمت در اختیار داشته باشند و سپس آن‌ها را به فروش برسانند. در واقع گوشی‌های هواوی با قیمتی راهی بازار شدند که افراد زیادی توانایی خرید آن را داشتند. در لیست قیمت همکار موبایل هواوی گوشی‌های مختلفی دیده می‌شوند. از گوشی‌های بسیار خوش قیمت این شرکت مانند Nova 7i گرفته تا Y9 مدل ۲۰۱۹ که امکانات بسیار مناسبی هم دارد. گوشی‌های هواوی کیفیت بسیار خوبی دارند و این موضوع برگ برنده این شرکت به شمار می‌رود. پس قصد خرید گوشی‌های هواوی را دارید، می‌توانید خرید گوشی ویژه همکار را هم زیر نظر داشته باشید.

خرید گوشی هواوی به قیمت همکاری
خرید گوشی نوکیا به قیمت همکار

بسیاری از فروشنده‌ها به این موضوع علاقه دارند که گوشی به قیمت همکار در اختیار داشته باشند تا بتوانند آن را با قیمت مناسبی به مشتری بفروشند. ازآنجایی‌که گوشی‌های نوکیا هم طرف‌داران زیادی دارند، فروش گوشی به قیمت همکار نظر بسیاری از فروشنده‌ها را به خود جلب کرده تا بتوانند گوشی‌های نوکیا را با قیمت رقابتی در بازار عرضه کنند.

نوکیا همیشه نام بزرگی در حوزه موبایل بوده و درحالی‌که در طول سال‌های گذشته عملکرد خوبی نداشته، همچنان همه از این برند به‌عنوان برندی باکیفیت یاد می‌کنند. گوشی‌های نوکیا در ایران هم علاقه‌مندان بسیار زیادی دارند. گوشی‌های جدید نوکیا که از سیستم‌عامل اندروید استفاده می‌کنند، با استقبال خوبی مواجه شدند. مخصوصا که نوکیا پشتیبانی نرم‌افزاری خوبی از محصولات خود دارد. کسری پارس با دیدن بازار مناسب گوشی‌های نوکیا در ایران لیست قیمت همکار موبایل نوکیا را هم به فروشنده‌ها ارائه می‌کند. نوکیا علاوه بر گوشی‌های هوشمندی که قیمت مناسب و رقابتی دارند، گوشی‌های ساده هم راهی بازار کرده است.

گوشی نوکیا به قیمت همکار

گوشی‌های نوکیا  ۱۰۶ و نوکیا ۱۰۵ در کنار گوشی‌های نوکیا ۳٫۴ و نوکیا ۲٫۲ در لیست قیمت همکار موبایل نوکیا دیده می‌شوند. در لیست قیمت همکار موبایل نوکیا سعی شده گوشی‌هایی قرار بگیرند که هم قیمت مناسبی داشته باشند و هم از امکانات خوب و پشتیبانی نرم‌افزاری قابل قبولی هم برخوردار باشند. پس خرید گوشی نوکیا به قیمت همکار هم یکی از گزینه‌هایی خواهد بود که فروشنده‌ها پیش روی خود مشاهده خواهند کرد. در واقع شاید عمده فروشی گوشی ساده نام بهتری برای فروش این موبایل های همیشه محبوب نوکیا باشد.

خرید گوشی سونی به قیمت همکار

سونی یکی از خوش‌نام‌ترین‌های دنیای تکنولوژی به‌حساب می‌آید که در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کند. بخش موبایل سونی گرچه در طول سال‌های گذشته با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بود، اما همچنان محصولات باکیفیت و خوش‌ساختی راهی بازار می‌کند. گوشی‌های سونی معمولا امکانات خاصی دارند که در دیگر گوشی‌های بازار دیده نمی‌شوند. سونی از معدود شرکت‌هایی به‌حساب می‌آید که همچنان گوشی کامپکت و جمع‌وجور تولید می‌کند.

گوشی‌های جدید این شرکت هم که برخی از آن‌ها در لیست قیمت همکار موبایل سونی دیده می‌شوند، دوربین‌هایی با امکانات شگفت‌انگیز دارند که نظر بیشتر افرادی که با گوشی هوشمند عکاسی و فیلم‌برداری می‌کنند را به خود جلب کرده‌‌اند. در لیست قیمت همکار موبایل سونی جدیدترین گوشی‌های این شرکت در رده‌های پرچم‌دار و میان‌رده و حتی ارزان‌قیمت را مشاهده خواهید کرد. گوشی‌هایی که نظر بسیاری از فروشنده‌ها را به خود جلب کرده و مشتری‌های زیادی هم دارند.

خرید گوشی آنر به قیمت همکار

آنر تا همین چند وقت پیش یکی از زیرمجموعه‌های بزرگ هواوی به‌حساب می‌آمد که گوشی‌های باکیفیت و خوش قیمتی راهی بازار می‌کرد. آنر با سرعت زیادی بخش زیادی از بازار ایران و بسیاری از کشورهای اروپایی را به خود اختصاص داد. گوشی‌های آنر معمولا طراحی جوان پسندی داشتند و از امکانات بسیار جدید و منحصربه‌فردی هم برخوردار بودند. در لیست قیمت همکار موبایل آنر بسیاری از محصولات خوش‌ساخت و محبوب این شرکت را مشاهده می‌کنید. گوشی‌های آنر با جدیدترین تکنولوژی‌های روز ساخته شده‌اند و به همین دلیل خیلی زود نظر مردم را به خود جلب کرده‌اند. فروش ویژه همکار موبایل آنر هم خیلی سریع موردتوجه بسیاری از فروشنده‌ها قرار گرفت.

خرید گوشی ویژه همکار از کسری پارس

کسری پارس با ارائه لیست قیمت همکار موبایل سعی دارد جدیدترین گوشی‌های موبایل را در سریع‌ترین زمان ممکن با قیمتی مناسب در اختیار فروشنده‌های سرتاسر کشور قرار دهد. به همین دلیل خرید گوشی ویژه همکار باعث شده که این گوشی‌ها با قیمت بهتری در اختیار مشتری قرار بگیرند. خرید گوشی به قیمت همکار باعث می‌شود که فروشنده‌های بیشتری بتوانند جدیدترین گوشی‌های دنیا در اختیار داشته باشند. قیمت همکار موبایل کسری پارس بسیار رقابتی خواهد بود و باعث شده که فروشنده‌های بیشتری محصولات موردنیاز خود را از کسری پارس تهیه کنند. لیست قیمت همکار موبایل کسری پارس هر روز به‌روز می‌شود و فروشنده‌ها همیشه و در هر لحظه می‌توانند از آخرین قیمت محصولات موجود در بازار که با قیمت ویژه همکار در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد، باخبر شوند.

چرا خرید گوشی به قیمت همکار از کسری پارس بهترین انتخاب خواهد بود؟

کسری پارس در طرح فروش با قیمت همکار موبایل خود سعی کرده امکانات مختلفی را در اختیار فروشنده‌ها قرار دهد. به طور مثال فروشنده‌ها درحالی‌که می‌توانند قیمت همکاری موبایل را مشاهده کنند، امکان مقایسه گوشی‌های مختلف را خواهند داشت تا بتوانند بهترین مدل موجود را با قیمتی مناسب خریداری کنند. این مقایسه گوشی باعث می‌شود که بتوانید هوشمندانه‌تر گوشی موردنظر خود را انتخاب کنید و درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. اطلاعاتی که می‌تواند مشتری را هم در زمان خرید راهنمایی کنند.

فروش موبایل با قیمت همکار به‌واسطه پنل اختصاصی

برای شرکت در طرح خرید گوشی به قیمت همکار می‌توانید در سایت کسری پارس ثبت‌نام کنید و به پنل مخصوصی که برای این کار طراحی شده، دسترسی داشته باشید. دسترسی به پنلی که برای قیمت همکاری موبایل در نظر گرفته شده برای افراد حقیقی و حقوقی مناسب خواهد بود و با ارائه مدارک موردنیاز می‌توانید گوشی‌های موردنیاز خود را با قیمت همکار خریداری کنید.

گارانتی معتبر در فروش ویژه همکار موبایل

تمام گوشی‌هایی که در لیست قیمت همکار موبایل کسری پارس قرار گرفته‌اند با گارانتی معتبر در اختیار فروشنده‌ها قرار خواهد گرفت. اکثر این گوشی‌ها دارای ۱۸ ماه گارانتی خواهند بود. از طرف دیگر تمام گوشی‌های موجود در لیست قیمت همکار موبایل کسری پارس دارای کد رجیستری خواهند بود. گوشی‌های کسری پارس با گارانتی طلای کسری پارس در اختیار فروشنده و مشتری قرار خواهد گرفت.

دریافت لیست قیمت همکار موبایل به صورت همه روزه

هر فروشنده‌ای که می‌خواهد با قیمت همکاری موبایل خریداری کند، احتمالا با سوالات متفاوتی مواجه خواهد شد. پشتیبانی کسری پارس همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات فروشندگان مختلف است. اگر فکر می‌کنید که نحوه پرداخت برای خرید گوشی با قیمت همکار مشکل است یا سوالی در این باره دارید، تیم پشتیبانی در هر ساعتی به سوال شما پاسخ می‌دهند. پس هر چه زودتر در پنل خرید ویژه همکار ما ثبت نام کرده و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.

تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت کسری پارس می‌باشد.