تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
hamburger
تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
ابعاد صفحه نمایش آیفون ۱۶ پرو مکس فاش شد

ابعاد صفحه نمایش آیفون ۱۶ پرو مکس فاش شد

مدتی است که می‌دانیم اپل قصد دارد ابعاد صفحه نمایش دو گوشی آیفون ۱۶ پرو را افزایش دهد. آیفون ۱۶ و ۱۶ پلاس همچنان از صفحه نمایش ۶.۱ و ۶.۷ اینچی استفاده می‌کنند. با این حال، انتظار می‌رود که آیفون ۱۶ پرو به جای شیشه ۶.۱ اینچی، از پنل ۶.۳ اینچی بهره ببرد. شیشه آیفون ۱۶ پرو مکس نیز ۰.۲ اینچ افزایش خواهد داشت و به ۶.۹ اینچ می‌رسد.

البته اپل هنوز به صورت رسمی این اطلاعات را فاش نکرده است و به احتمال تا اوایل ماه سپتامبر (اواسط شهریور ماه) نیز این کار را نخواهد کرد. با توجه به اینکه راس یانگ (Ross Young)، هم‌بنیانگذار و مدیرعامل Display Supply Chain Consultants ماه می ۲۰۲۳ (اردیبهشت ۱۴۰۲) گفته بود که باید منتظر صفحه نمایش ۶.۹ اینچی برای آیفون ۱۶ پرو مکس باشیم، احتمال دارد که افشاگری فعلی نیز به واقعیت نزدیک باشد.

یانگ در نقشه راه خود نشان داده بود که آیفون ۱۷ و آیفون ۱۷ پلاس از صفحه نمایش ۶.۳ و ۶.۹ اینچی بهره می‌برند. البته این اتفاق قبل از انتشار گزارش‌هایی در مورد آیفون «Slim» بود که قیمتی بالاتر آیفون ۱۷ پرو مکس دارد و جایگزین آیفون ۱۷ پلاس می‌شود.

ابعاد صفحه نمایش خانواده آیفون ۱۶

با در نظر گرفتن این موارد، به توییتی اشاره می‌کنیم که کاربری به نام Majin Bu در شبکه اجتماعی X منتشر کرده و در آن ۴ محافظ صفحه نمایش خانواده آیفون ۱۶ را نشان می‌دهد و پایین آن‌ها نیز اندازه صفحه نمایش نوشته شده است. براساس این توییت، صفحه نمایش آیفون ۱۶ برابر با ۶.۱ اینچ، ایفون ۱۶ پلاس با ۶.۷ اینچ، آیفون ۱۶ پرو با ۶.۳ اینچ و آیفون ۱۶ پرو مکس با ۶.۹ اینچ خواهد بود.

منبع: PhoneArena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =