تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
hamburger
تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی از ردمی نوت ۱۴ پرو و پرو پلاس حذف می‌شود

دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی از ردمی نوت ۱۴ پرو و پرو پلاس حذف می‌شود

طبق شایعات، شیائومی ردمی نوت ۱۴ و ۱۴ پرو پلاس برخلاف نسل قبلی، از دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی استفاده نخواهند کرد و به جای آن از دوربین ۵۰ مگاپیکسلی بهره می‌برند که امیدواریم سنسور بزرگ‌تری داشته باشد.

این اطلاعات توسط کاربری چینی به نام Digital Chat Station در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است. ردمی نوت ۱۴ پرو و پرو پلاس نیز مانند ردمی نوت ۱۳ پرو، صفحه نمایشی با رزولوشن 1.5K خواهند داشت. براساس ترجمه ماشینی پست این افشاگر، این گوشی‌ها صفحه نمایشی «دو برابر خمیده» دارند و برای اولین بار در خانواده ردمی نوت، دوربین زوم پریسکوپی در آن‌ها تعبیه شده است.

طراحی مجموعه دوربین نسبت به نسل قبلی تغییر خواهد کرد و یک جزیره دوربین دایره‌ای، مشابه آنچه در شیائومی ۱۴ اولترا به کار رفته، خواهیم داشت. اگر این دو گوشی بخواهند روی دوربین تمرکز کنند، امیدوارم که دوربین اولتراواید نیز شاهد ارتقای کیفیت باشد.

این اطلاعات به تازگی فاش شده‌اند. خانواده ردمی نوت ۱۴ تقریبا ماه سپتامبر (شهریور ماه) در چین معرفی می‌شوند و در ماه نوامبر (آبان ماه) به صورت جهانی عرضه می‌شوند. این تاریخ‌ها براساس سابقه قبلی هستند و ممکن است در آینده تغییر کنند.

منبع: GSMArena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =