تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
hamburger
تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ در تاریخ ۲۰ تیر برگزار خواهد شد

رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ در تاریخ ۲۰ تیر برگزار خواهد شد

رویداد بعدی Galaxy Unpacked سامسونگ در تاریخ ۱۰ جولای (۲۰ تیر) برگزار خواهد شد. چند ماه پیش مشخص شد که سامسونگ قصد دارد رویداد دوم گلکسی آنپکد خود را اوایل ماه جولای سال جاری برگزار کند و حالا چندین منبع معتبر تایید کرده‌اند که تاریخ رسمی این رویداد، ۲۰ جولای است.

مکان برگزاری این رویداد، شهر پاریس در فرانسه است. با توجه به اینکه مسابقات المپیک تابستانی ۲۰۲۴ اواخر همان ماه در شهر پاریس برگزار می‌شود، سامسونگ یکی از بزرگ‌ترین حامیان مالی این مسابقات است.

رویداد گلکسی آنپکد سامسونگ

در رویداد آنپکد پیش رو، سامسونگ قرار است اطلاعات بیشتری در مورد گلکسی رینگ (Galaxy Ring)، اولین حلقه هوشمند این شرکت که اوایل سال جاری که همگان آن را دیدند، فاش کند. هوش مصنوعی نیز بدون شک یکی محورهای اصلی رویداد است. علاوه بر گلکسی رینگ و Galaxy AI، گلکسی Z فولد ۶ و گلکسی Z فلیپ ۶ نیز در این رویداد به نمایش در خواهند آمد. انتظار داریم که گلکسی واچ ۷ و یک هدفون بی‌سیم جدید نیز در گلکسی آنپکد معرفی شوند.

با اینکه منابع معتبری تاریخ این رویداد را تایید کرده‌اند، سامسونگ این زمان را تایید نکرده و این احتمال وجود دارد که تاریخ مورد نظر تغییر کند. انتظار می‌رود دعوت‌نامه رسمی اواخر ماه می یا اوایل ژوئن (اواسط خرداد ماه) ارسال شوند. سامسونگ این رویداد را به صورت زنده برای تمامی علاقه‌مندان پخش خواهد کرد.

منبع: SamMobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =