تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
hamburger
تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
سری شیائومی ۱۵ گواهی IP69 خواهد داشت

سری شیائومی ۱۵ گواهی IP69 خواهد داشت

انتظار می‌رود که گوشی‌های سری شیائومی ۱۵ اواخر سال جاری میلادی معرفی شود. هرچند، با توجه به شایعه‌های منتشر شده، می‌دانیم چه انتظاری از این گوشی‌ها داشته باشیم و آخرین آن‌ها نیز گواهی مقاومت در برابر آب و گردوغبار است.

گزارش شده که هر دو گوشی شیائومی ۱۵ و شیائومی ۱۵ پرو گواهی IP69 برای مقاومت در برابر آب و گردوغبار خواهند داشت. برای مقایسه، سری شیائومی ۱۴ گواهی IP68 دارند. همانطور که می‌دانید، IP69 محافظت بیشتری نسبت به IP68 ارائه می‌دهد. به طور دقیق‌تر، گواهی IP69 یعنی گوشی می‌تواند در برابر واترجت پرفشار و بخارشوی دوام بیاورد.

علاوه بر این، گواهی IP69 به این معناست که دستگاه‌های سری شیائومی ۱۵ می‌توانند تا ۱.۵ متر زیر آب، به مدت ۳۰ دقیقه دوام داشته باشند. برای مقایسه، دستگاه‌های دارای گواهی IP68 فقط می‌توانند تا عمق ۱ متری دوام بیاورند. گواهی IP69 برای دستگاه‌هایی که نیاز شستشو و تمیز کردن به صورت ممتد و شدید دارند، حیاتی است. با این حال، مقاومت در برابر آب و گردوغبار تا این حد، می‌تواند گاهی اوقات برای گوشی مفید باشد.

برای دیگر مشخصات، گوشی‌های سری شیائومی ۱۵ از تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۴ استفاده خواهند. این تراشه در ماه اکتبر (مهر) معرفی می‌شود و گوشی‌ها نیز احتمالا در همان ماه معرفی خواهند شد. بنابر گزارشی که قبلا منتشر شده، تولید انبوه سری شیائومی ۱۳ در ماه سپتامبر (شهریور) آغاز خواهد شد.

 

منبع: GizmoChina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =