تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
hamburger
تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
شیائومی به‌روزرسانی جدیدی به نام HyperOS 1.5 منتشر کرد

شیائومی به‌روزرسانی جدیدی به نام HyperOS 1.5 منتشر کرد

شیائومی به‌روزرسانی جدیدی برای سیستم‌عامل خود منتشر کرده که می‌توانیم آن را HyperOS 1.5 بنامیم. چرا این نام برای آن انتخاب شده؟ چون به‌روزرسانی مهمی است که قابلیت‌ها و بهبودهایی جدیدی را به بسیاری از گوشی‌ها می‌آورد. این به‌روزرسانی نشان می‌دهد که شیائومی کار خود روی HyperOS 1.0 را به پایان رسانده و در حال آماده شدن برای معرفی HyperOS 2.0 در آینده نزدیک است.

شیائومی برای HyperOS 2.0 آماده می‌شود

شیائومی اعلام کرد که با «سیاهه تغییرات خسته‌کننده قدیمی» خداحافظی می‌کند و به روزرسانی‌های HyperOS را به روش‌های تست جدید بهبود می‌بخشد. دیروز، شیائومی ۱۴، شیائومی ۱۴ پرو، شیائومی ۱۴ اولترا و ردمی K60 اولترا به‌روزرسانی جدید را دریافت کردند. این به‌روزرسانی جدید، سیاهه تغییرات بسیار دقیقی داشت. این مسئله بیانیه قبلی شیائومی را تایید می‌کند و نشان می‌دهد قدم‌های اولیه برای HyperOS 2.0 برداشته شده‌اند.

شیائومی معمولا سیاهه تغییرات طولانی برای به‌روزرسانی مهم رابط کاربری ارائه می‌دهد. این به‌روزرسانی برای ۴ گوشی پرچمدار نیز دارای چنینی سیاهه تغییراتی است. با توجه به سیاست به‌روزرسانی گذشته این برند چینی، این به‌روزرسانی دقیقا همان HyperOS 1.5 است. البته که شیائومی دقیقا به نام HyperOS 1.5 اشاره‌ای نکرده است.

تغییرات HyperOS 1.5

شیائومی hyperos 1.5

تغییراتی که در به‌روزرسانی جدید دیده می‌شوند، شامل موارد زیر هستند.

سیستم:

برنامه Notes:

ویجت‌ها:

صفحه قفل:

ساعت:

ماشین حساب:

آلبوم‌ها:

برنامه File Manager:

نوار وضعیت، نوار اعلان:

همانطور که می‌بینید، سیاهه تغییرات بسیار طولانی است. همین مسئله نشان می‌دهد که چرا نام HyperOS 1.5 برای این به‌روزرسانی انتخاب شده است. مشخص نیست که آیا این به‌روزرسانی فقط به چین محدود می‌شود یا خیر؛ اما در حال حاضر فقط برای این کشور ارائه شده است. 

منبع: GizmoChina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =