تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس
hamburger
تعمیرات موبایل
گارانتی پلاس

گارانتی گوشی شیائومی

گارانتی گوشی شیائومی

یکی از نکات بسیار مهمی که باید حتماً در زمان خرید گوشی‌های شیائومی در نظر داشته باشید – به جز مدل و امکاناتی که در آن قرار دارد- موضوع گارانتی است. گارانتی گوشی شیائومی نوعی تضمین برای رفع تمام مشکلاتی است که در زمان تولید ممکن است برای تلفن همراه پیش آمده باشد، مشکلاتی که شما در آن‌ها دخیل نبوده‌اید. به طور کلی گارانتی گوشی تضمین می‌کند که گوشی فروخته شده بدون هیچ آسیبی به دست شما برسد. در ادامه بیشتر در مورد اهمیت و مواردی که گارانتی پوشش می‌دهد، توضیح می‌دهیم. برای شرکتهای فروش عمده موبایل با گارانتی شرکتی سایت کسری پارس راهکارهای ساده ای برای شما دارد.

چرا گارانتی گوشی شیائومی لازم است؟

چرا باید گوشی شیائومی را به صورت گارانتی دار بخریم؟ حال آن‌که در بازار، گوشی‌های بدون گارانتی چند صد هزار تومان از گوشی‌های گارانتی دار ارزان‌تر هستند. مسئله این است که گارانتی گوشی شیائومی آن دسته از معایب و مشکلاتی را تحت پوشش قرار می‌دهد که شما زمان خرید نمی‌توانید آن‌ها را تشخیص دهید. مانند آنتن دهی بد (اگر مربوط به سرویس دهنده خط شما نباشد)، مشکلات مربوط به صفحه نمایش، صدا و … هزینه‌ی تعمیر هر کدام از آن‌ها در صورت وجود بسیار بیشتر از هزینه‌ای است که شما برای گارانتی معتبر گوشی های شیائومی باید بپردازید. از این رو با خرید گوشی گارانتی دار، در واقع دارید گوشی خود را بیمه می‌کنید که در صورت بروز مشکلات آن چنانی، بتوانید بدون هیچ هزینه‌ای تعمیر موبایل را انجام دهید.

 

گارانتی شیائومی در ایران

اما سوال مهم این است گارانتی گوشی شیائومی در ایران چه فایده‌ای دارد؟ یا کجا می‌توان از گارانتی گوشی‌های این برند استفاده کرد؟ خوشبختانه نمایندگی‌های شیائومی در سراسر ایران وجود دارند که خدمات بسیار ارزنده‌ای به مشتریان ارائه می‌دهند؛ از خدمات پس از فروش و تعهدات مربوط به گارانتی گرفته تا عرضه‌ی تمام مدل‌های این برند با بهترین قیمت. اگر قصد خرید از این برند را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا حتماً این کار را از یکی از نمایندگی‌های رسمی این شرکت انجام دهید تا نه تنها بتوانید به طیف وسیعی از مدل‌ها دسترسی پیدا کنید، بلکه نگران مشکلات مربوط به رجیستری یا استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش نیز نباشید. کسری پارس نمایندگی شیائومی در تهران، خریدی با خیال راحت را به شما پیشنهاد می کند.

کسری پارس، نماینده رسمی شرکت شیائومی در ایران

یکی از بهترین نمایندگی‌های گوشی شیائومی در ایران، شرکت کسری پارس است که نه تنها مرکز بهترین گارانتی گوشی شیائومی در تهران است، بلکه خدمات دیگری مانند تعمیر گوشی شیائومی را نیز به مشتریان این شرکت ارائه می‌دهد. در درجه‌ی اول شما می‌توانید هر کدام از مدل‌های این برند را که می‌خواهید از این نمایندگی خریداری کنید. بعلاوه گوشی‌های نمایندگی ما همگی از طریق گمرک و راه‌های قانونی وارد می‌شوند و بنابراین نیازی نیست نگران رجیستری گوشی خود باشید.

شما می‌توانید بهترین قیمت‌ها را در نمایندگی ما – کسری پارس- ببینید و نیازی نیست هزینه‌های اضافی پرداخت کنید. از همه مهم‌تر، خدمات مربوط به گارانتی گوشی شیائومی همگی در این مرکز به شما ارائه می‌شوند و کلیه‌ی مشکلاتی که در این ضمانت نامه پوشش داده شده است، برای شما برطرف می‌شوند. بعلاوه خرده‌فروشانی که قصد سفارش عمده‌ی محصولات این شرکت را دارند می‌توانند از طریق نمایندگی ما اقدام کنند. برای روش‌های همکاری و خرید با ما می‌توانید از طریق سایت یا تماس با کارشناسان مجموعه اقدام کنید.